Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064517/0000

Werner Buser

(Basel 1928-1994) Stillleben mit Ostereiern und Forsythien, links unten signiert und datiert: W. Buser (19)70, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 38 x 28 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

22.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Werner Buser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online