Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036319/0015

Andachtsbild; Italien, 17. Jahrhundert

Hl. Kardinal, wohl Hl. Karl Borromäus, vor einem Kruzifix auf Tisch mit Rosenkranz und Buch, Öl/Mischtechnik auf Alabasterplatte, ca. 16 x 12,5 cm, alt gerahmt, beschädigt Ruf 800

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

24.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 24.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.05. - 24.05.2018