Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044684/0002

Altschliffdiamant Smaragdring

Gold 585, Platin 950, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,75 ct, Smaragd im Cabochonschliff, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 4,5 g, RW 51, Oberflächenmerkmaleøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

24.05.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Altschliffdiamant Smaragdring

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 24.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.05. - 23.05.2018