Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044529/0036

Altschliffdiamant Schmuckteil zus. ca. 2,85 ct

Platin 900, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 11,8 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

25.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 25.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.05. - 24.05.2018