Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023110/0004

Kruzifix 19. Jh.

vollplastisch aus Holz geschnitzt, 3-Nagel-Typus, rechts geneigtes Haupt, mit gebundenem Lendentuch, polychrom gefasst, Scheitelhöhe ca. 22 cm, Kreuzhöhe ca. 59 cm, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Kruzifix 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online