Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023414/0003

Hereke Seide ca. 84 x 54 cm

Nordwestanatolien (Türkei), 2. Hälfte 20. Jh., mit ca. 1 Mill. Kn/m2, in Gartenoder Feldermuster, bester Zustand, signiert

29.05.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hereke Seide ca. 84 x 54 cm

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 29.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online