Čís. položky 710

Dekorativní vitrína v rokokovém stylu

dřevo, ořechová dýha, bohatě řezáno, čtyři esovité nožky, ve spodní části police kryta šedozeleným sametem, uprostřed obdélná skřínka uvnitř kryta sametem, tři skleněné police, po stranách drobné poličky, na vrchu dekorativní polička, střední Evropa, konec 19. století, 188 x 143 x 44 cm, lehce poškozené řezby (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018