Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 700

Secesní zrcadlo

dřevo, ořechová dýha, obdélný tvar s maskaronem ve spodní části a kruhovou dekorací, zrcadlo fazetované, Čechy, poč. 20. století, 64 x 57 cm, restaurovaný stav (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Secesní zrcadlo

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018