Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 634

KORÁN, TURECKO, 19. STOLETÍ

Korán v kožené vazbě, opatřený zlaceným pouzdrem, titulní list je bohatě ilustrován, tištěný text jednotlivých stránek je orámován ručním zlacením a zlaceny jsou i odstavce v textu, některé stránky jsou po stranách ornamentálně ilustrovány
Rozsah: 304 listů (16,7 x 11,2 cm)
Stav: lehce odřená kožená vazba, poškozené pouzdro, obsahová část je v dobrém stavu

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

KORÁN, TURECKO, 19. STOLETÍ

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018