Čís. položky 409

Secesní váza

keramika, hnědá glazura, baňatý tvar, na plášti pestrý stylizovaný dekor, Paul Anna Wranitzky, Vranovská Ves (Freinersdorf), vtlačená značka PAW, počátek 20. století, výška 24,5 cm, restaurované hrdlo (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Secesní váza

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018