Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 392

Kolorierter Druck, Ulanen-Bivouac bei Acs,

Kolorierter Druck, Ulanen-Bivouac bei Acs, - Historische Waffen, Uniformen, Militaria

Wien bei L. T. Neumann, stockfleckig, 47 x 37 cm, unter Passepartout, gerahmt, vergl., Rahmenmaße 64 x 54 cm, (He)

Expert: Karl Hellmer Karl Hellmer
+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

07.06.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Historische Waffen, Uniformen, Militaria
Datum: 07.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.06. - 07.06.2018