Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 277

Jugendstilvase, wohl Amphorawerke Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn bei Teplitz Anfang 20. Jahrhundert

Keramik, blaugrau glasiert, reliefierter, farbig und gold staffierter Weinrankendekor, zwei Handhaben mit Vogelköpfen, am Boden geprägt: 4956/Made in Austria/9 III, Höhe 25 cm, berieben Ruf 300

richard.krautgartner@dorotheum.at

17.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Datum: 17.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.05. - 17.05.2018