Čís. položky 194-023411/0007

Lorenz Estermann *

(Linz 1968 geb.) Ohne Titel, rückseitig signiert, datiert: Lorenz Estermann 2004, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

01.06.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Lorenz Estermann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.06.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online