Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044850/0018 +

Brillantgarnitur mit behandelten Topasen

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,50 ct, Topase zus. ca. 9 ct, best. aus: Ring, RW 54, 2 Ohrclips mit Stiften, 8,4 g øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

07.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.05. - 06.06.2018