Čís. položky 310-263549/0001

Kulturperlen Collier

Kulturperlen Collier - Klenoty a náramkové

Schließe Weißgold 585, tlw. mattiert, zwei Brillanten, Einlage, Länge ca. 83 cm, 38,3 g, Perlen tlw. berieben øg3

04.06.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Kulturperlen Collier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.06.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.05. - 04.06.2018