Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-098252/0014

Eisvogelpaar, Eisvogel,

Fa. Ens bzw. Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 16 und 17 cm, Schnäbel restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

06.06.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Eisvogelpaar, Eisvogel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 06.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online