Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036348/0011

Unbekannt

(wohl Österreichisch, 2. Drittel 20. Jahrhundert) Am Balkon, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Hartfaserplatte, ca. 30 x 26 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 07.06.2018