Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036192/0010

Lotte Ranft*

(Berlin 1938 geb., tätig in Salzburg) Schattenschafe, signiert unten rechts: Lotte Ranft, Farbradierung E. d. A., ca. 20,5 x 22,5 cm, Blatt ca. 40 x 40 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Lotte Ranft*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 07.06.2018