Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036348/0015

Unbekannt

(wohl Österreichisch, 19. Jahrhundert) Anbetung der Hirten, Öl auf Holz, ca. 41 x 30 cm, leicht gewölbt, alter Rahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.06.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 07.06.2018