Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035580/0004

Willy Jäger *

(Bernburg/Saale 1912-1981 Uettingen, Würzburg) 2 Bilder: a) Motiv am Wolfgangsee mit Schafberg b) Gegend zum Spessart, jeweils signiert unten links, Öl auf Leinwand, je ca. 70 x 100 cm, beschädigt, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Willy Jäger *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 07.06.2018