Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036285/0002

Luigi Kasimir *

(Pettau 1881-1962 Wien) München Nymphenburg, unten mittig bezeichnet: Nl. (Nachlass) Luigi Kasimir, Farbradierung, ca. 45 x 41,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.06.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 07.06.2018