Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023515/0002

Franz Strobl

(Fürstenfeld 1950 geb.) Frauenakt mit Pferd, rechts unten signiert und datiert: Franz Strobl (19)91, Aquarell/Mischtechnik auf Papier, ca. 26 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Franz Strobl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 12.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online