Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021736/0078

Erich Ruprecht*

(Geistthal 1931 geb.) Blumenstrauß in Krug, rechts unten signiert: E. Ruprecht, Aquarell/ Mischtechnik auf Papier, Passepartoutausschnitt ca. 43 x 28 cm, Passepartoutgröße ca. 70 x 50 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Erich Ruprecht*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 12.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online