Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023455/0009

Künstler um 1900

Sogne-Fjord Norwegen, signiert, datiert: A. Lieblang (19)13, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 32 x 47 cm, verglast, gerahmt, Rahmen mit Altersspuren

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

12.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 12.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online