Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064919/0001

Wladyslaw T. Chmielinski *

(Warschau 1911-1979) Winterliche Schlittenfahrt, signiert W. T. Chmielinski (ligiert), Öl auf Leinwand, 35x 50,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

12.06.2018 - 11:20

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Wladyslaw T. Chmielinski *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 12.06.2018 - 11:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online