Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065518/0007

Rawicz Teodor Stanislaw Lipinski

(Ukraine 1871-1932 Polen) Das Matterhorn, signiert Lipinski, Öl auf Holz, 36 x 27 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

12.06.2018 - 11:30

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 350,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.06.2018 - 11:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online