Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064927/0004

Georg Geyer

(Wien 1823-1912) Unterach am Attersee, signiert, datiert G. Geyer (1)898, Öl auf Leinwand, 32 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.06.2018 - 11:39

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Georg Geyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 12.06.2018 - 11:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online