Čís. položky 139-098038/0012

Schmuckkästchen,

Schmuckkästchen, - Starožitnosti

Anfang 20. Jh., Holz furniert, am Deckel Eichhörnchen mit Weintrauben, feine Stickerei hinter Glas, 22 x 18 x 7 cm, Schlüssel liegt im Kästchen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

13.06.2018 - 16:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Schmuckkästchen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.06.2018 - 16:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.