Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036450/0007

Dina Larot *

(Wien 1942 geb.) Sitzendes Mädchen mit grünem Hemd und Hut, signiert und datiert unten rechts: Dina Larot 1995, Farblithografie, Nr. 79/300, Blattgröße ca. 70 x 48 cm

14.06.2018 - 16:02

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Dina Larot *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 14.06.2018 - 16:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2018