Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036466/0006

Helene Paula von Pausinger *

(Salzburg 1871-1956) 2 Bilder (Pendants): Park mit blühenden Sträuchern, jeweils signiert und datiert: Helene v. Pausinger, Rom 1922,Öl auf Karton, je ca. 35,5 x 48,5 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.06.2018 - 16:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Helene Paula von Pausinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.06.2018 - 16:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2018