Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035538/0029

Wilhelm (Willi) Lorenz *

(Köln 1901-1981) Aufgeschreckte Wildschweinrotte, signiert unten links: Willi Lorenz, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 80 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.06.2018 - 16:26

Vyvolávací cena:

Wilhelm (Willi) Lorenz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 14.06.2018 - 16:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2018