Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036093/0014

Dario Delpin

(Versa/Glorizia, Italien 20. Jahrhundert) Grauer Badetag, signiert unten links: D. Delpin, Öl auf Sperrholzplatte, ca. 40 x 50 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.06.2018 - 16:27

Vyvolávací cena:

Dario Delpin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.06.2018 - 16:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2018