Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036366/0003

Emanuel Fohn *

(Klagenfurt 1881-1966 Bozen) Lauffen am Neckar, signiert unten rechts: Em. Fohn, Öl auf Leinwand, ca. 58,5 x 68,5 cm, Rahmen, Abriebstellen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.06.2018 - 16:31

Vyvolávací cena:

Emanuel Fohn *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.06.2018 - 16:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2018