Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035593/0029

Tablett, Tschechien, 1. Drittel 20. Jahrhundert

Silber 800, längsoval, profilierter Rand, L x B = ca. 55 x 26 cm, tschechische Erzeuger- und Beschauzeichen FB bzw. 1927-1929, 1147,7 g, Gebrauchsspuren Ruf 600

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.06.2018 - 16:38

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 14.06.2018 - 16:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2018