Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023621/0004

Asiatische Skulptur, 20. Jh.

Gottheit, vollplastisch aus Holz geschnitzt, polychrom und goldgefasst, Höhe ca. 32 cm, Breite ca. 18 cm, Tiefe ca. 29 cm, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.06.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Asiatische Skulptur, 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online