Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023474/0005

Wandspiegel im Rokokostil, 18./19. Jahrhundert

Oval, Holz in Form von Rocaillen und Blüten geschnitzt, gold gefasst, Höhe ca. 46 cm, beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

15.06.2018 - 11:49

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 15.06.2018 - 11:49
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online