Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 288

Giselbert Hoke *

(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Stein 32", signiert Giselbert Hoke, datiert April 1972, betitelt, die Nr.19/40, Farblithografie, Ausschnitt 50 x 74 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Giselbert Hoke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 13.06.2018