Čís. položky 132

Erich (Arik) Brauer *

(Wien 1929 geb.) "Der Schlaf", signiert Brauer, Farbradierung, Nr.55/300 (LX),20,5 x 25,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Erich (Arik) Brauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 13.06.2018