Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 106

Erich (Arik) Brauer *

(Wien 1929 geb.) "Auf der Wanderschaft", signiert Brauer, Farbradierung Nr.77/300 (LX), 20,5 x 25 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Erich (Arik) Brauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 13.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 13.06.2018