Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) "Auf der Wanderschaft", signiert Brauer, Farbradierung Nr.77/300 (LX), 20,5 x 25 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: