Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87

Karl Schüssler *

(Wolfsberg 1941 geb.) "Lavantau", revers auf Etikett signiert Karl Schüssler, datiert 93, betitelt, Keramik, glasiert, 33 x 33 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Schüssler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 13.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 13.06.2018