Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 255

Friedrich Anton Tremml

(Prag 1785-1817 Wien, Schüler d. Prager Kunstschule, tätig als Theatermaler am HofburgTheater Wien) ZUGESCHRIEBEN Auf der Flucht, bezeichnet und datiert Friedrich Tremml fecit 1809, Hinterglasmalerei, Bildausschnitt 27,5 x 23,5 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

07.06.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 563,-
Vyvolávací cena:

Friedrich Anton Tremml

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.05. - 04.06.2018