Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 166

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Napoleon vor der Cheopspyramide", handsigniert Flora, Radierung, Nr. 63 von 95 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 28 x 37,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.06.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Juwelen
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.05. - 04.06.2018