Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139

Oskar Laske *

(Czernowitz 1874-1951 Wien) Bühnenszene, handsigniert Oskar Laske, Aquarell/Tusche auf Papier, Bildausschnitt 11 x 9,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering altersfleckig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

07.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Oskar Laske *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Juwelen
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.05. - 04.06.2018