Stefanie von Trauttweiller *
(Mödling 1888-1979 Graz) Großer Blumenstrauß in chinesischer Vase, handsigniert Trauttweiller, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 95 x 66 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.06.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.229,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Stefanie von Trauttweiller *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.05. - 04.06.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)