Conrad Eilers
(Kuhnkendort/Ostpreußen 1845- 1914 München, Schüler der Berliner Kunstakademie) Herbstlandschaft, handsigniert C. Eilers, Öl auf Karton, Bildausschnitt 22,5 x 29,5 cm, in Profilholzrahmen, dieser bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.06.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Conrad Eilers
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.05. - 04.06.2018 |