Marie Egner
(Radkersburg 1850-1940 Wien, Studium in Graz, sowie an den Akademien Düsseldorf und Wien, war Schülerin von Emil Jakob Schindler) Spätsommer, handsigniert M. Egner, Öl/Leinwand, doubliert,48,5 x 56 cm, in bronzefarbigem, massegezierten Profilholzrahmen, restauriert
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.06.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 18.750,-
- Vyvolávací cena:
EUR 10.000,-
Marie Egner
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.05. - 04.06.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 30.000,- do EUR 40.000,- -
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 25.000,- -
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-