Čís. položky 159

Diamantdamenring zus. ca. 3,00 ct

Diamantdamenring zus. ca. 3,00 ct - Umění, starožitnosti a šperky

Platin 950, Altschliffbrillanten zus. ca. 2,70 ct, Achtkant- und Altschliffdiamanten zus. ca. 0,30 ct, in Platinfassungen, Ringschiene Weißgold 585, RW 58, 10,2 gøg10

07.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 24.05. - 06.06.2018