Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145

Altschliffbrillantdamenring ca. 1,30 ct

Gold 585, Diamantrauten, Fassungen, Silber, RW 48, österr. Amtspunze 1922-1925, 2,8 g, Stein mit Oberflächenmerkmalen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.06.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 1.625,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 24.05. - 06.06.2018