Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035917/0027

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) 2 Grafiken: a) Figur - 1971, Farblithografie, Nr. 20/80, Blatt ca. 52 x 74,5 cm, gebräunt b) Stillleben II - 1979, Radierung, ca. 15,5 x 22,5 cm, Blatt ca. 44 x 59,5 cm, jeweils signiert unten rechts: K. Korab, ungerahmt

Provenienz: aus Sammlung Pabst

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Karl Korab *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 30.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.05. - 30.05.2018