Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044617/0001

Bulgari Altschliffbrillant Saphirring

Platin 950, ein Altschliffbrillant ca. 1,10 ct, kleinere Altschliffbrillanten zus. ca. 2,60 ct, Saphire zus. ca.1,80 ct Arbeit um 1930/40, 17,3 g, RW 53, Etui øx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

21.06.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 8.125,-
Vyvolávací cena:
EUR 6.500,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 21.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.06. - 20.06.2018